Divná doba nebo příležitost?

Každá doba má svoje klady a zápory. Ta dnešní není výjimkou. Osobně se na vše dívám jako na minci, která má dvě strany – rub a líc. Která je lepší a která horší? Žádná, protože obě přinášejí klady a zápory. Dnešní doba je strana mince plná zákazů, restrikcí, nařízení, omezování, podvodů a hlavně strachu. Ale zároveň můžeme minci otočit a vidět dobu jako příležitost ke změně.

Každá změna nás má posunout dál. Také já jsem udělala změnu a vydala jsem svou první placenou knihu Dýchej pro život. Ale chci se posunout ještě dál a udělat video kurz k této knize. Co mi v tom brání? Pocit, že nejsem dost dobrá, nemám dost vědomostí (těch nikdy nebude dost), nejsem fotogenická, připadám si divně, neumím mluvit plynule na kameru a plno dalších výhrad, nejistot a strachů. Ale zároveň chci tyto překážky překonat a posunout se dál.

A co nejvíce nyní trápí většinu lidí? Nejistota, strach co bude. Po tisíciletí byl v lidech udržován pocit, že musí poslouchat mocné a vládnoucí elity, protože jsou nevzdělaní a tudíž nemohou vědět, jak se věci mají. Tím se páni a církev udržovala u moci. Tento strach byl v nás udržován tak dlouho a tak důkladně, až se doslova stal součástí buněčné úrovně. Není divu, když lidem, kteří si nedokázali vysvětlit přírodní jevy, stačilo pohrozit peklem a božím hněvem.

Dnes už mnohé, díky vědeckým objevům víme, ale strach na buněčné úrovni je v nás stále. Vědomí lidstva se za posledních 100 let velmi pozvedlo a tím hrozilo, že vládnoucí elita ztratí svou moc. A to přece nelze dopustit. Tak vymyslíme způsob, jak lidi zase dostat do pozice poslušných občanů, kteří nekladou moc zvídavé otázky.

Tady se dostávám k té druhé straně mince. Co když tato doba není o viru (virů vždy bylo a bude spousta), ale o zbavení se strachu a pozvednutí svého vědomí na vyšší úroveň? Jsme to čemu věříme. Když uvěříme informaci, že jsme v nebezpečí a slabí, že musíme být ochráněni něčím zvenčí, pak se stáváme loutkou v rukou jiných. Ale když uvěříme informaci, že jsme silní, že se dokážeme ochránit, stáváme se svobodnými.    

Jak moc se necháme ovládat informacemi z vnějšího světa?

Jak moc věříme své vlastní intuici, svému vnitřnímu pocitu?

Jak jsem se se svým strachem ze současné situace poprala já sama? Vyzvala jsem ho do akce. Byl tam a velmi hluboko. Nejvíce jsem ho cítila v oblasti pupku (třetí čakra – místo, kde se střetávají informace z vnějšího světa a mého vnitřního já). Poprvé se mi sevřel žaludek, strach se ozval a chtěl ovládat, podruhé byl menší a potřetí byl malinkatý jako zrnko písku až se ztratil úplně 😊. Z tohoto duelu jsem vyšla silnější, sebevědomější a hlavně vykořenila jsem ze svých buněk starý program strachu. Program ovládání někým a podřízenosti autoritám, program strachu ze smrti. Tento strach nás má chránit před nebezpečím, ale nemá ovládat.

Jak se zbavit jakéhokoli strachu? Jeden ze způsobů je vědomé dýchání. Dech máme každou vteřinu svého života k dispozici. Pomocí dechových cvičení lze protáhnout tělo, prokysličit svaly, připravit se k fyzické nebo psychické akci, zklidnit mysl, zvýšit odolnost imunitního systému, zharmonizovat hormonální systém, zvýšit počet krvinek, zbavit se nemocí, ovládat emoce, srovnat správné držení těla, odstranit bolest, programovat mysl a přináší mnoho dalších bonusů.

Uchopte svůj život, své příležitosti a možnosti do svých rukou. Naučte se technikám dechu a vraťte svému tělu schopnost intuitivního vnímání. Když jsem se začala věnovat technikám dechu, tak jsem se postupně naučila odstraňovat jakoukoli bolest hned v jejím počátku, naučila jsem se vnímat nesrovnalosti v kosterním systému a zmizely bolesti zad. Řídím se pocity duše a těla, jejich citlivostí. Že informace, které přicházejí z vnějšího světa, dokážou správně vyhodnotit a nenechají se svést na scestí, které by pro mou duši a tělo nebylo správné.

Stejných schopností může dosáhnout každý, kdo se chce vydat na cestu poznání, objevování a zkoumání. Informace ke knize Dýchej pro život jsou jen začátkem na cestě poznávání svého fyzického těla. Cílem každé duše zrozené na tuto planetu je získat informace, vědomosti a posunout své vědomí výš. Cest je mnoho, já nabízím tu svou, svůj úhel pohledu a své zkušenosti.  

Další informace najdete na www.PohybovaDlouhovekost.cz

Lidské tělo je dokonalost stvořená přírodou a naším úkolem je o něj pečovat. Mým posláním je, naučit Vás jedinečný způsob, jak žít bez bolestivých omezení. Pojďte se mnou objevovat cestu, kdy pouhé myšlení tělo mění a začnete žít v souladu se sebou samým.
Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře. Zásady zpracování osobních údajů